Kontakt z nami.

Kontakt do naszej firmy. Nasze biuro przyjmuje w każdy dzień powszedni od godz. 9:00-20:00 . Kontakt  e-mail: sprzatanie@post.pl  lub pod telefonem  601 77 66 55. Zachęcamy do jak najczęstszego korzystania z naszych usług „MARCO” raz i zawsze !

Formularz do zapytania

Skonsolidowane uszyte na miarę pakiety
obejmują wiele czynności czy zadań sprzątania i nie tylko, wykonywanych przez naszą firmę, połączone w jedną całość mogą stnowić ofertę nie do pobicia. Oczywiście wybranie takiego pakietu to zdecydowanie tańsza opcja od wybrania pojedyńczej usługi. Naturalnie nasi Klienci sami w ostateczności zadecydują z jakich usług będą korzystać. Usługa musi być zawsze spasowana do potrzeb klienta. Pakiety naszych usług są skierowaną propozycją dla firm potrzebujących wysokiej klasy obsługi sprzątania połączonych z wyjątkowo atrakcyjną cenowo ofertą.

Sprzątanie biur Warszawa „MARGO” to same obustronne korzyści!
Obojętnie czy rozpoczynasz budować swój biznes czy jesteś wytrawnym graczem na rynku postaw na pewną firmę sprzątającą !
Sprawne działanie, dokładność i sumnienność pracy zaangażowanie w kreowaniu dobrego wizerunku twojej firmy.Poprawiaj swoje wyniki twórz sukces swojej firmy razem z nami !

Firma Sprzątająca Warszawa ” „MARGO” błyskawiczna reakcja na potrzeby klienta !
Stworzyliśmy dynamiczną firmę zdolną do wykonania każdego zadania w sprzataniu, doświadczenie i najnowsze technologie, najlepsze środki i zaplecze techniczne gotowe by zabłysła twoja firma !

Kapitalne warunki dla firm ! Wygoda i jakość świadczonych usług. Stworzyliśmy program dla firm dostarczania środków

Kontakt do firmy